Albert Parkiet

Podłogi o jakich marzysz

ul. Namysłowskiego 1, 05 -820 Piastów 

Albert Parkiet – podłogi Lublin, Warszawa

Albert Parkiet – podłogi Lublin, Warszawa

Albert Parkiet – podłogi Lublin, Warszawa

Albert Parkiet – podłogi Lublin. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która w kompleksowy sposób podejmie się wykończenia Waszych powierzchni. Od 2001 roku prężnie się rozwijamy, stawiając na nowoczesny sprzęt a także profesjonalne szkolenia dla pracowników. Usługi parkieciarskie jakie oferujemy są obecnie na najwyższym światowym poziomie. Świadczy o tym przede wszystkim jakość wykonanych prac a także zadowolenie naszych Klientów. Dla nas najważniejsze jest, aby podłogi jakie wybierzesz były jak najlepiej zamontowane w Twoim domu… Poniżej postaramy się Państwu przybliżyć naszą ofertę a także napiszemy kilka słów o projekcie „Podłogi Warszawa”.

Jak pracujemy?

W Albert Parkiet – podłogi Lublin przez 18 lat doświadczenia nauczyliśmy się, żeby działać szybko i jak najmniej inwazyjnie. Co to oznacza? Jak to zwykle bywa podczas prac remontowych często powstaje bałagan i dodatkowe zanieczyszczenie powietrza. Dlatego idąc z technologią czasu nie pracujemy na starym sprzęcie. Przekłada się to na szybkość naszego działania, oraz minimalizacje zapylenia podczas prac renowacyjnych do minimum. Stopień hałasu nowych urządzeń również nie ma porównania w stosunku do starszych maszyn. Te wszystkie aspekty powodują, że prace w miejscach mieszkalnych są dużo mniej uciążliwe dla naszych Klientów.

Usługi

Jak już wspomnieliśmy powyżej firma Albert Parkiet – podłogi Lublin świadczy kompleksowe usługi z dziedziny wykończenia podłóg. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Usługi parkieciarskie:

Renowacja podłóg:

  • Renowacja (cyklinowanie) podłóg drewnianych.

Układanie podłóg drewnianych:

  • Desek
  • Parkietu

Przygotowanie podłoża i pomiary wilgotności w firmie
Albert Parkiet – Podłogi Lublin:

Łączenie powierzchni, oraz montaż listw:
Usługi parkieciarskie i projekt – „Podłogi Warszawa”.

Podłogi Warszawa” jest to projekt, który z powodzeniem wdrożyliśmy w naszej firmie. Miał on na celu wejście na rynek w jednym z największych i najbardziej wymagających miast w Polsce. To też po części przyczyniło się do prężnego rozwoju firmy. Z tego również powodu postawiliśmy na drogie szkolenia, jak również sprzęt najwyższej jakości. Dzięki pracy w Warszawie, dużej konkurencji a także bardzo wymagającym instytucjom, którym oferowaliśmy nasze usługi, projekt „podłogi Warszawa” szybko przyniósł nam zamierzone efekty.