Albert Parkiet

Podłogi o jakich marzysz

ul. Namysłowskiego 1, 05 -820 Piastów 

Zawsze stawiamy na profesjonalizm...

W naszej pracy nie ma czasu na nieudane eksperymenty. Zarówno dla nas, jak również dla naszych Klientów ważne jest, aby prace przebiegły w jak najmniej inwazyjny sposób, oraz w jak najkrótszym czasie. Spośród wielu firm na świecie my zaufaliśmy sprzętom renomowanych firm Deva i Festool. Narzędzia używane przez nas, cechuje wysoki profesjonalizm, który znacznie podnosi jakość naszych usług.
Cykliniarka
DEVA 250

Pierwszą z nich jest cykliniarka DEVA 250. Obecnie jest ona jedną z najbardziej popularnych maszyn służących do szlifowania parkietów. Przystosowana do pracy zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach, pozwalająca na otrzymanie najwyższej klasy cyklinowania na wszystkich rodzajach podłóg drewnianych.

Maszyna do polerowania Numatic

Polerowanie podłogi przeprowadzamy za pomocą maszyny do polerowania Numatic. Jest to maszyna jedno-tarczowa, przystosowana do pracy na nierównościach występujących na polerowanej podłodze, szczególnie przydatna przy renowacjach starych podłóg drewnianych.

Szlifierki firmy
Festool Rotex 

Do szlifowania bocznego, oraz trudno dostępnych miejsc np. schodów, wnęk, parapetów, itp. używamy szlifierek firmy Festool. Urządzenia te doceniane są przez fachowców na całym świecie. Ideą przeświecająca firmie jest projektowanie i tworzenie niezwykle poręcznych, umożliwiających łatwą pracę maszyn. Szlifierki które wykorzystujemy w naszej firmie idealnie nadają się do szlifowania wstępnego, doszlifowywania oraz szlifowania wykończeniowego.

Odkurzacze firmy Festool

Jednym z najważniejszych spraw podczas prac związanych z podłogami jest maksymalna możliwa niwelacja zapylenia w pomieszczeniach w których pracujemy.  Do tego celu wykorzystujemy wysokiej klasy profesjonalne, odkurzacze firmy Festool. Dzięki nim  odkurzanie pyłów w trakcie prac renowacyjnych, oraz zapewnienie czystości podczas innych czynności związanych z pracami parkieciarskimi, staje się łatwiejsze i mniej uciążliwe. 

Poza opisanymi powyżej produktami firmy Festool, wykorzystujemy również inne narzędzia tej marki takie jak wyrzynarki kątowe, przecinarki, wiertarki, wyrzynarki zwykłe, wkrętarki, aby móc w pełni wykonywać wiele innych czynności podczas prac związanych z podłogami takich jak: montaż listw, cokołów drewnianych, jak również MDF, napraw miejscowych parkietu i wiele wiele innych.