Albert Parkiet

Podłogi o jakich marzysz

ul. Namysłowskiego 1, 05 -820 Piastów 

Mozaika drewniana z połączonych ze sobą małych lamelek

Mozaika drewniana z połączonych ze sobą małych lamelek

Mozaika drewniana z połączonych ze sobą małych lamelek

Drewniane podłogi cieszą się ogromną popularnością. Nie muszą być jednak nudne, jeśli zdecydujemy się na mozaikę drewnianą. W ten sposób można uzyskać bardzo wytrzymałą i jednocześnie oryginalną podłogę. Mozaika drewniana składa się z połączonych ze sobą małych lamelek, które układa się w różnej kolejności lub tzw. pasach Sprawia to, że otrzymujemy nietypową podłogę o unikalnym wzornictwie.

Mozaika drewniana dawniej używana byłą wyłącznie na halach produkcyjnych ze względu na swoją wytrzymałość, ale obecnie sięga się po nią do wyłożenia podłogi w domach i mieszkaniach. Coraz częściej wiedzie prym we wnętrzach biurowych, salach konferencyjnych, miejscach użyteczności publicznej oraz w warsztatach samochodowych. Tak naprawdę to ten uniwersalny rodzaj podłogi sprawdzi się w każdym miejscu o zwiększonym natężeniu ruchu i o podwyższonej wilgotności

Mogą to być rodzime lub egzotyczne gatunki drzew. W przypadku tych drugich można nawet pokusić się o ułożenie takiej mozaiki w łazience czy kuchni. Należy wówczas szukać mozaiki z merbau czy teak.

Zdjęcia z realizacji przez Albert Parkiet

Kontakt z Albert Parkiet

Chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń do nas lub napisz:
📞 +48 501 022 652
📧 biuro@albertparkiet.pl