Albert Parkiet

Podłogi o jakich marzysz

ul. Namysłowskiego 1, 05 -820 Piastów 

Parkiet finish jodła angielska dąb selekt

Parkiet finish jodła angielska dąb selekt

Parkiet Finish Jodła Angielska dąb selekt

Przedstawiamy jedną z ostatnich naszych realizacji. Parkiet Finish Jodła Angielska dąb selekt to jeden z ładniejszych gotowych parkietów dostępnych na rynku jakie montujemy w Albert Parkiet. Dodatkowo wg naszej rekomendacji parkiet został za olejowany – olej 3x utwardzony lampami promieniowaniem UV szczotkowany, fazowany optymalny na ogrzewania podłogowe.

Właściwości Finish Jodła Angielska dąb selekt

  • Warstwa wierzchnia, użytkowa ok. 6mm składa się całkowicie z litego elementu – naturalnego drewna. Dolna warstwa to mozaika wykonana z twardego drewna liściastego, głównie dębu i jesionu. Łączenie warstw w sposób prostopadły wprowadza poprzeczny układ słoju warstwy wierzchniej w stosunku do dolnej części, co zapewnia stabilizację i uniemożliwia wypaczanie się podłogi.
  • Konstrukcja ta umożliwia wielokrotny proces cyklinowania (odnawiania) podłogi, dzięki czemu służy ona i zachwyca latami, przez wiele pokoleń.
  • Najnowocześniejszy system łączenia typu pióro- wpust pozwala na prostą i sprawną instalację podłogi. Konstrukcja technologiczna każdego elementu oraz sposób łączenia i instalacji eliminują całkowicie efekt rezonansu.
  • Finish Jodła Angielska to również idealne rozwiązanie w przypadku ogrzewania podłogowego. Perfekcyjna konstrukcja oraz najlepszej jakości surowiec wykorzystywany w procesie produkcji sprawia, że podłoga doskonale współpracuje z tego typu ogrzewaniem, a współczynnik przepuszczalności termicznej gwarantuje redukcję strat energetycznych do minimum.

Wymiary Finish Jodła Angielska dąb selekt

Wymiary Finish Jodły Angielskiej:

  • grubość 14 mm.
  • szerokość 130-150 mm.
  • długość od 600 do 750 mm.

Grubość warstwy użytkowej:

  • około 6 mm.

Więcej odnośnie produktu Finish Jodła Angielska dąb selekt.

Zdjęcia z realizacji przez Albert Parkiet.

Kontakt z Albert Parkiet

Chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń do nas lub napisz:
📞 +48 501 022 652
📧 biuro@albertparkiet.pl