Albert Parkiet

Podłogi o jakich marzysz

ul. Namysłowskiego 1, 05 -820 Piastów 

Renowacja parkietu sukupira długa klepaka ułożona w kwadraty.

Renowacja parkietu sukupira długa klepaka ułożona w kwadraty.

Renowacja parkietu sukupira długa klepka ułożona w kwadraty.

Przedstawiamy Wam jedną z ostatnich renowacji parkietu oczywiście przez firmę Albert Parkiet…;). Tym razem Sukupira długa klepka ułożona w kwadraty. Dodatkowo zastosowaliśmy podkład DEVAFOND-4 + lakier DEVA TRANSIT MAT x2.

Podkład DEVAFOND-4 – właściwości i sposób użycia

Dwuskładnikowy lakier podkładowy DEVAFOND-4 bezbarwny przeznaczony do malowania powierzchni drewnianych: podłóg, parkietów i boazerii w celu ochrony drewna przed ściemnieniem pod wpływem nawierzchniowych lakierów chemoutwardzalnych. Powierzchnie drewniane przed lakierowaniem należy dokładnie wyszlifować i odpylić. Lakier nakładać: pędzlem, wałkiem lub natryskiem pneumatycznym. Po nałożeniu warstwy podkładowej odczekać około 12 h, następnie zmatowić całą powierzchnię siatką o granulacji 150 dokładnie odkurzyć i przystąpić do nakładania warstwy lakieru nawierzchniowego. Stosować w pomieszczeniach o sprawnie działającej wentylacji względnie dobrze przewietrzanych. Wyrób zawiera substancje szkodliwe dla zdrowia. Posiada atest PZH.

  • Wydajność: 10m2/l,
  • Schnięcie: 6 h,
  • Ilość warstw: 1.
  • Nakładanie następnej warstwy: po min 12 h.
  • Okres ważności: 1 rok w oryginalnym opakowaniu.

Lakier DEVA TRANSIT MAT – właściwości i sposób użycia

Profesjonalny dwuskładnikowy lakier nawierzchniowy, na bazie czystego poliuretanu, którego woda jest tylko nośnikiem.
Przeznaczony jest do lakierowania wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych w obiektach użyteczności publicznej (np.: szkoły, restauracje, dyskoteki, biura, hale sportowe) oraz pomieszczeń mieszkalnych narażonych na intensywne używanie. Polakierowana powierzchnia lakierem TRANSIT nie tylko jest odporna na produkty chemiczne użytku domowego jak również posiada bardzo wysoką odporność na ścieranie. Lakier TRANSIT posiada odcień jedwabiu, który powoduje naturalny i piękny wygląd podłogi co jest niemożliwe w przypadku innych lakierów.

Dostępne stopnie połysku lakieru:

  • połysk
  • półmat
  • mat

Galeria zdjęć

Kontakt z Albert Parkiet

Chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń do nas lub napisz:
📞 +48 501 022 652
📧 biuro@albertparkiet.pl